הפלייבק התווסף לסל הקניות
המשך גלישה באתר
הרשמה למבצעים מטורפים !

Importance insole recording backing tracks

הקשר בין מדרסים לפלייבקים איכותיים נראה מוזר , אך כשעושים מוזיקה - בין אם מדובר בהקלטת שירים או כל סוג פלייבק אחר - אחד הדברים החשובים ביותר הוא להיות נינוחים ורגועים.

מדרסים איכותיים הינם מרכיב חשוב ביכולת מקליט הפלייבקים להיות נינוח לאורך זמן.

מכיוון שהזמן אשר מבלה כל אמן - חובב או מקצועי באולפן ההקלטות שלנו לשם הקלטת פלייבקים או אף פלייבק בודד משתנה מאדם לאדם לפי רמת כישוריו ורמת המוכנות בה הגיע - הכרת הפלייבקים אשר הוא רוצה להקליט וכדומה -לעיתים אורכות ההקלטות זמן רב מסיבות שונות.

 

רוב האנשים המקליטים שירים או פלייבק כלשהוא למעשה מעדיפים - לעיתים מבלי לשים כלל לב - להקליט כמעט את כל הפלייבקים כשהם במצב של עמידה.

מבחינת הלחץ על הסרעפת וממגוון סיבות אחרות - יכולתם של רוב האנשים תשתפר אם יקליטו כל פלייבק כשהם במצב של עמידה.

 

מעבר לכך - רוב האנשים אשר אינם זמרים מקצועיים אלא חובבים המקליטים פלייבק אחד או מספר פלייבקים נמצאים ממילא במצב של התרגשות

מכיוון שכל הסיטואציה הינה חוויה מרגשת מאוד.

במצב כזה - יש להרגיע את הגוף עד כמה שניתן מכאן שבאופן ודאי מדרסים ,ובמיוחד למי שיש לו בעיות  אורטופדיות ברגליים ,יכולים לעזור בכך שלפחות את אי הנוחות הזו 

הנגרמת משעות  מספר של עמידה ( כי הם ירצו לעמוד כשהם שרים - אפילו אם יש להם בעיות רגליים - הכי חשוב להם שהפלייבק ייצא מעולה) תרד באופן משמעותי ביותר.

תופעה זו הינה נפוצה ביותר בקרב ילדים אשר רמת ההתרגשות שלהם עוד לפני ההגעה לאולפן שלנו בו אנו מקליטים את כל הפלייבקים הינה גבוהה , לעיתים אפילו עוד מהבוקר של אותו יום.

כתוצאה מכך ילדים אלו , כדי להפיג את ההתרגשות מתרוצצים ביום כזה פי כמה מביום רגיל.

ילדים ללא מדרסים כלל ואשר קימת אצלם בעיה אורטופדית הדורשת מדרסים יגיעו במצב פחות טוב לשעות העמידה באולפן

מה שישפיע בודאות על איכות הפלייבק שמקליט הפלייבקים יוכל להוציא מהם -וזאת לכל רמת כשרון מולד נתונה. 

 

לכן בכל הזמן הזה - הזמר אשר מקליט את הפלייבק למעשה עומד על רגליו ועל המדרסים אשר בנעליו, במידה ובכלל יש לו כאלו , ומכאן חשיבותם של מדרסים איכותיים המתאימים היטב לאדם המשתמש בהם.

 

כמובן שלא כל מדרסים יהיו מתאימים - אין מדובר במדרסים אשר מגיעים בדרך כלל עם הנעליים ממש כחלק מן הנעל - מדרסים כאלו הינם חסרי חשיבות מבחינה אורטופדית ומבחינת המשמעות

שיש להם בהקלת העומס על מי ששר את הפלייבקים ועומד שעות ארוכות על רגליו ולא ישפרו במאומה את איכות הפלייבק אשר יוכל אותו אדם להקליט.

 

לעיתים עדיף לא להשתמש במדרסים מסוג זה כלל.

 

המאמר נכתב תוך יעוץ מקצועי של מכון אורטופדי עקב אכילס - המתמחה בהכנת מדרסים מסוגים שונים - כולם מדרסים אורטופדיים מקצועיים.

=""