הפלייבק התווסף לסל הקניות
המשך גלישה באתר
הרשמה למבצעים מטורפים !

אספקה: מיידית הורדה כעת מהאתר

(בהמשך ניתן לבקש גם משלוח דיסק בדואר בתוספת תשלום 20 ש"ח)

הדלת תהיה פתוחה - להקת שלוה

אספקה: מיידית הורדה כעת מהאתר


150.00 ₪
99.99 ₪

** הפלייבק הכי טוב ברשת **  התאמת הסולם לקולכם חינם !

 

להלן גרסת המקור ביוטיוב (לפיה מנוגן הפלייבק):

 

הדלת תהיה פתוחה מילים:

הווו...אוהוווו...אוהווו...

פעם היית ילד אז לפני שנים,
חורש את העיר על אופניים,
שומע שיר יפה ברדיו, אריק איינשטיין...

החלומות והשירים הישנים,
עדיין בוערים בך,
הם ילוו אותך בדרך, לך לך.

הווו...אוהוווו...אוהווו...
בסוף הדרך עוד תמצא לך את הבית,

והדלת תהיה פתוחה.פעם היית ילד אז לפני שנים,
עם כל הבוץ בנעליים,
הריחות עולים מן הבתים, יורד הערב.

החלומות והשירים הישנים עדיין בוערים בך,
הם ילוו אותך בדרך, לך לך.

הווו...אוהוווו...אוהווו....
בסוף הדרך עוד תמצא לך את הבית,

והדלת תהיה פתוחה.

____________________________________________

פלייבק הדלת תהיה פתוחה להקת שלוה להורדה, להקת שלוה אשר מורכבת מאמנים עם מוגבלויות. להקת שלוה פועלת מזה 13 שנה במסגרת ארגון שלוה.

הפריצה הגדולה של להקת שלווה הגיעה עם השתתפות הלהקה בתוכנית "הכוכב הבא לאירוויזיון" ששודרה בערוץ 12 ומטרתה הייתה לבחור את מי שייצג את ישראל באירוויזיון 2019 שהתקים בתל אביב לאחר זכייתה של נטע ברזילי בשנת 2018 בליסבון.

בתוכנית, הצליחה להקת שלווה מידי שבוע להעלות את הרף בביצועים מרגשים ומקצועיים והוכיחה שגם אם אתה עם מוגבלות פיזית (עיוורון, פיגור קל וכד') הכישרון שטמון בך ינצח והכל אפשרי. להקת שלוה הגיעה לגמר, אך נאלצה לפרוש מהתוכנית לאחר שהתברר שהאירווזיון והחזרות לאירוויזיון יערכו בשבת, ומכיוון שחלק נכבד מחברי הלהקה  הם שומרי מסורת ושבת , החליטו חברי להקת שלוה פה אחד להישאר נאמנים לעקרונותיהם ולפרוש מהתחרות.

אף על פי כן, נמצא פתרון ביניים ולהקת שלווה הופיעה על במת האירוויזיון לא כמתחרה אלא כאמן אורח בחצי הגמר שנערך ביום חול.

לאחר האירוויזיון, הלהקה הפכה מבוקשת ופופולרית והוחתמה בטדי הפקות והחלה להופיע בלוח הופעות צפוף בארץ ובעולם. בתחילת מאי 2019, יצא השיר המקורי הראשון של הלהקה, הסינגל הראשון של להקת שלווה "הדלת תהיה פתוחה", איתו גם הופיעה להקת שלווה בחצי גמר האירוויזיון כאמור. את המילים לשיר הדלת תהיה פתוחה כתבו אמיר דדון, ירון בורוכובסקי וחברי להקת שלווה יחדיו, כאשר אמיר דדון היה זה שלקח את הטקסט והלחין אותו. בהמשך חברו ל-"הדלת תהיה פתוחה" וללהקת שלווה גם גלעד שמואלי על העיבוד ואלעד ויסמן שביים את הקליפ של הדלת תהיה פתוחה שזכה להמוני צפיות ביוטיוב תחת הערות של להקת שלווה. לנו באולפן הראשון בפליייבקים היה ברור מיד שאנו נפיק את הפלייבק "הדלת תהיה פתוחה" לטובת כל אלו שוודאי ירצו להזדהות עם הלהקה ולשיר את שירה המעורר השראה. ניגשנו למלאכה והקפדנו להפיק פלייבק מושקע במיוחד שזמין כעת עבורכם להורדה מידית ע"י לחיצה על כפתור ,קנה עכשיו' בראש עמוד זה למעלה. להקת שלוה הדלת תהיה פתוחה פלייבק איכותי להורדה ישירה. חשוב לציין לטובת הציבור שאינו מודע להבדלים בין קריוקי פשוט לפלייבק איכותי, שאנו מציגים כאן לפניכם פלייבק מקצועי ללא קולות רקע כלל (בניגוד לקריוקי שלרוב מגיע עם קולות רקע וקולות ליווי שמפריעים לשיר). כל שהפלייבק שלנו ל-"הדלת תהיה פתוחה" הוא מושלם ומותאם לשמש אתכם בצורה הטובה ביותר לשירה בהופעה / הקלטה / מקהלה / שירה בציבור / כל ביצוע אחר.

אנו כמובן גם מאפשרים לכם לאחר ההזמנה של הפלייבק "הדלת תהיה פתוחה" לבקש התאמת סולם לקולכם. כלומר, במידה והורדתם את הפלייבק מהאתר (הפלייבק שאתם מורידים מהאתר הוא בסולם המקור של להקת שלווה), ולאחר ההורדה גיליתם שסולם המקור גבוה לכם, או נמוך לכם, תמיד תוכלו לבקש מאיתנו התאמת סולם לקולכם כך שהפלייבק יתאים לכם כמו חליפה מיוחדת למידותיכם וקולכם.

מקווים שתהנו מהפלייבק, כמו המון לקוחות שלנו שכבר שרו איתו והודו לנו על הפלייבק הניפלא. מאחלים לכם קנייה נעימה ושתמיד אצל כולנו הדלת תהיה פתוחה למוזיקה טובה וקבלת האחר. 

עוד חיפשו בדף זה:

להקת שלוה הדלת תהיה פתוחה פלייבאק.

פלייבק הדלת תהיה פתוחה להקת שלוה / להקת שלווה.

 

פרטי הפלייבק
שם השיר הדלת תהיה פתוחה
שם האמן להקת שלוה
מילים אמיר דדון, ירון ברובינסקי, להקת שלוה יתקבל תמלוג מאקו"ם
לחן אמיר דדון יתקבל תמלוג מאקו"ם
עיבוד נאמן למקור - (ניתן לבקש התאמת הסולם לקולך לאחר ההזמנה)
זמן הפלייבק 3:35
התמצאות בדוגמא קטע מתחילת הפלייבק

יש לך שאלה לגבי הפלייבק ? צריך עזרה ? שלח לנו הודעה ונחזור בהקדם !


=""