הפלייבק התווסף לסל הקניות
המשך גלישה באתר
הרשמה למבצעים מטורפים !

הורדת פלייבקים למחשב

פשוט מיידי ונוח
לפני כעשור, זה היה נישמע הזוי על גדר הפנטזיה, אם היו מספרים לנו שנוכל לרכוש כל פלייבק מהמאגר ולהוריד אותו מיידית למחשב באותו רגע. עד לפני כמה שנים, היה עלינו לקלוט את ההזמנה טלפונית ע"י נציג שירות, ולשלוח ללקוחות את ה-פלייבק על גבי תקליטור בדואר. פשוט לא היתה אופציה אחרת. שיטה זו גרמה לסירבול גם ללקוחות הפלייבקים, וגם לנו כספקי פלייבקים. לקוח היה יכול להזמין פלייבק רק בשעות הפעילות שבהן יש מענה טלפוני, ואז לחכות מספר ימים עד אשר הפלייבק שהזמין יגיע אליו בדואר. דבר זה, הגביל את הלקוחות,מבחינת לוח הזמנים,וחייב אותם להזמין את הפלייבק כמה ימים ואפילו שבוע לפחות לפני המועד שלשמו הם רוצים לעשות שימוש בפלייבק. כל פלייבק שהיה מוזמן היה מגיע ללקוח רק אחרי מספר ימים, במקרה הטוב. לא היה מקום או אפשרות להזמנה דחופה או ספונטנית של פלייבק.

אין ספק, שהיום, בראיה לאחור, זה נראה כמו משהו מסורבל ולא הגיוני, אבל זו היתה המציאות עד ממש לא מזמן. אז כמה טוב שבאה הקידמה ואיתה התפתחות המחשב והאפשרות להורדת תוכן מיידית בעזרת האינטרנט. לנו כ-ספקי פלייבקים, פשוט כייף לתת את השירות בצורה כל כך מהירה ומיידית, חלקה ונוחה, ולראות אתכם הלקוחות, נהנים מ-הורדת פלייבקים 365 יום בשנה,בכל יום בשבוע,בכל שעה ובכל רגע שבו מתחשק לכם או יש לכם את הצורך בהזמנה של פלייבק. יש לקוחות, שממש מאוהבים ברעיון ומזמינים פלייבקים אפילו ב-ארבע לפנות בוקר. (ולא, לא את הפלייבק ארבע לפנות בוקר של יהודית רביץ...:-)

הורדת פלייבקים מיידית למחשב, היא הדרך הנוחה והמהירה ביותר שקיימת להזמנת פלייבק. פשוט נכנסים לאתר בכל עת ביממה, בוחרים את הפלייבק הרצוי מבין אלפי ה-פלייבקים שבאתר, ולוצים על לחצן "קנה עכשיו". משם מתקדמים בתהליך קניה קצר ופשוט, שבסיומו, מיד לאחר שלב התשלום, מועברים לדף ההורדה של ה-פליבק. דף בו יש לינק והסבר ברור כיצד מורידים מיידית,באותו הרגע, את הפלייבק שהוזמן. כל פלייבק באתר ניתן להורדה מיידית. פלייבקים להורדה מיידית, הוא השירות העיקרי של האתר שלנו, אך לא השירות היחיד. ניתן לבצע גם רכישת פלייבקים לשירים שאינם קיימים במאגר שלנו. אנחנו יכולים לספק לכם כל פלייבק שתרצו, אך אם הוא לא קיים במאגר להורדה מיידית, הרי שנצטרך להכינו במיוחד עבורכם. כלומר: פלייבק בהזמנה אישית. במקרה כזה, עליכם ליצור קשר טלפוני ולהזמין את ה-פלייבק בהזמנה מיוחדת. אך גם כאן, הקידמה עוזרת לנו, אם פעם הייתם מחכים גם את זמן ההכנה וגם את זמן המשלוח בדואר,הרי שהיום, ברגע שהפלייבק מוכן (בד"כ תוך יומיים-שלושה), אנו שולחים אותו מיידית במייל. במקרים דחופים במיוחד, אפשר לייצר פלייבק חדש ולשלוח ללקוח אפילו תוך 24 שעות.

אבל אם נחזור לנושא המרכזי, פלייבקים להורדה מיידית, הרי שאתר הראשון בפלייבקים, גאה להיות ראשון באיכות הקבצים שניתנים להורדה, באיכות המוזיקלית של הפלייבקים ואיכות הסאונד שלהם, ראשון במהירות התגובה לשינוי סולמות ללא תשלום נוסף, וראשון בתחזוקה שוטפת של האתר, בבטיחות של הזנת פרטי כרטיסי האשראי,הראשון להעלות פלייבקים לשירים חדשים ביותר. וכ'ו וכו'... בהזדמנות זו, חשוב להזהיר אתכם, מכל מיני שרלטנים שיש בתחום. אל תפלו בפח של חיקויים זולים. לאחרונה קמו כל מיני אתרים בשמות שונים שמוכרים קריוקי ופלייבקים סוג ז'. אותם לקוחות שנפגעו מהם, מתקשרים אלינו כדי "שנציל אותם", ואנו מספקים להם פלייבק טוב תקין ואיכותי. אבל עוגמת הנפש שניגרמה להם ממקומות אחרים אינה נעימה גם לנו כעוסקים ישרים בתחום. אנחנו מקבלים בזרועות פתוחות, בהבנה ובחום,את כל נפגעי האתרים האחרים שפשוט מנסים לחקות אותנו אך הם אינם מספקים פלייבקים מקצועיים מספיק, והדבר בא על חשבון הלקוחות שנפגעים ונתקעים עם פלייבק לא טוב. אז חסכו לכם את עוגמת הנפש וההוצאה הכספית הכפולה, ורכשו את הפלייבקים שלכם מראש - רק אצלינו. מעבר לעניין המסחרי,זו עצה מנסיון ומכל הלב.

הלקוחות שלנו כבר יודעים – פלייבקים להורדה מיידית מורידים באתר פלייבקים מקצועי = הראשון בפלייבקים בלבד ! זו לא סיסמה – זו האמת.

צוות הראשון בפלייבקים.

=""