הפלייבק התווסף לסל הקניות
המשך גלישה באתר
הרשמה למבצעים מטורפים !

אספקה: מיידית הורדה כעת מהאתר

(בהמשך ניתן לבקש גם משלוח דיסק בדואר בתוספת תשלום 20 ש"ח)

שתי טיפות אמא - משה פרץ

אספקה: מיידית הורדה כעת מהאתר


100.00 ₪
49.99 ₪

* פלייבק מקצועי * נקי לשירה ללא קולות כלל ובכל סולם שתרצו !

 

להלן חלון צפייה בגרסת המקור מהיוטיוב (לפיה מנוגן הפלייבק):

 

משה פרץ שתי טיפות אמא מילים:

יש משהו בעיניים, במבט השברירי,
יש משהו בשפתיים, בחיוך הממזרי.

כן, יש משהו בשלווה ברחוב הכי הומה,
באור, באהבה, יש משהו דומה.

ואיך אומרים כולם, חכי שתגדלי,
תראי את העולם ובסוף את תגלי...

את שתי טיפות אימא,
בצחוק המתגלגל,
שתי טיפות אימא,
אפשר להתבלבל.
בין כל הרעשים את השקט שבלב,
איך כל מי שמסתכל החוצה וגם פנימה,
דבר ראשון אומר:
"את שתי טיפות אימא".

יש משהו בעיניים, במבט הזה, הרך.
בעקשנות שבידיים, בחוכמה הזאת שבך.

כן, יש משהו בנשימה, העמוקה, המשוחררת,
יש משהו בנשמה, החופשית, המאושרת.

ואיך אומרים כולם, חכי שתגדלי,
תראי את העולם ובסוף את תגלי...

את שתי טיפות אימא,
בצחוק המתגלגל,
שתי טיפות אימא,
אפשר להתבלבל.
בין כל הרעשים את השקט שבלב,
איך כל מי שמסתכל החוצה וגם פנימה,
דבר ראשון אומר:
"את שתי טיפות אימא".

(...מעבר מוזיקלי...)

את שתי טיפות אימא,
בצחוק המתגלגל,
שתי טיפות אימא,
אפשר להתבלבל.
בין כל הרעשים את השקט שבלב,
איך כל מי שמסתכל החוצה וגם פנימה,
דבר ראשון אומר:
"את שתי טיפות אימא".

_______________________

משה פרץ שתי טיפות אמא פלייבק לבלדה המרגשת שיצאה לאור בתחילת יולי 2019, מתוך פרויקט המשקפיים של שמוליק נויפלד. השיר "שתי טיפות אימא" בא כהמשך לשיתוף הפעולה של משה פרץ עם המלחין שמוליק נויפלד, שאחראי גם על הלהיט "זיקוקים" שכתב למשה פרץ לפני כמעט עשור. השיר הופק במסגרת פרוייקט "המשקפיים של נויפלד", שבו שמוליק נויפלד מלחין ומפיק את שיריו לזמרים מוכרים. במקרה של שתי טיפות אימא, עזר בלחן גם רועי נויפלד ואת המילים כתב הפזמונאי המוכשר נועם חורב.

משה פרץ, שנחשב לסינדרלה של הזמר המזרחי, נולד בטבריה בשנת 1983, ואת כשרון השירה שלו ביטא בבית הכנסת המקומי בשכונה בה גדל כפייטן בקטעי חזנות. למרות קולו הבולט וכשרונו המוזיקלי, משה פרץ התגייס כחייל מן המניין בחיל החימוש, ורק לאחר שהתנדב לשיר במסגרת טקס צבאי ביחידה בה שירת ובלט מאד בהופעתו, הסב את תשומת ליבו של קצין החינוך שאיפשר לו לגשת לבחינות ללהקה צבאית, אליה כמובן התקבל מיד. כך עבר משה פרץ לשרת ולהופיע במסגרת צוות הווי פיקוד צפון ובמקביל החל לכתוב שירים ולחלום על קריירה כזמר יוצר ועל אלבום בכורה. משה פרץ לא ביזבז זמן וחתר אל החלום עוד בשירותו הצבאי החל להקליט שירים וכמעט מיד עם שחרורו כבר דאג להוציא אלבום בכורה. האלבום נמכר יחסית יפה לאלבום בכורה של זמר מתחיל, אך עדיין לא הביא למשה פרץ את הפריצה הגדולה לתודעת הקהל הישראלי לה ציפה וייחל. הפריצה הזו הגיעה כשנתיים אחר כך, כאשר הוציא את הלהיט "אש" שהפך ללהיט חתונות ורדיו מטורף וסימן את עלייתו של משה פרץ על המסלול לתהילה ולבמה של הגדולים באמת. משם משה פרץ לא עצר והמשיך להוציא להיט אחר להיט, כאשר את רובם הוא כותב ומלחין בעצמו. משה פרץ הוכיח לקהל כי הוא יכול להוציא שירים מכל קשת הסגנונות, החל משירי חתונה מקפיצים, חפלה מזרחית, בלדות מרגשות, שירי רוק, דאנס עם נגיעות אלקטרוניות ועוד עוד. במישור המקצועי משה פרץ שומר על עצמו כבר מעל עשור בשורה הראשונה של הזמרים המצליחים בישראל. במרוצת אותן השנים התחתן פרץ והפך לאב.

בתחילת יולי 2019, יצא השיר שתי טיפות אמא, ובו לראשונה חשף משה פרץ את אשתו ירדן וביתו אשר צולמו לקליפ הרשמי של השיר. משה פרץ התחבר מאד למילות השיר של נועם חורב, המתארות ילדה הדומה לאימה בתכונותיה ולה אומרים כולם: את שתי טיפות אימא. בהפקת העיבוד של את שתי טיפות אמא השתתפו גם גלעד שמואלי על התופים, הגיטריסט עידן שניאור, והבסיסט מיכאל פרוסט, כאשר על הקלידים כמובן שמוליק נויפלד שגם כאמור הפיק מוזיקלית ולנו באולפן הראשון בפליייבקים היה תענוג לבצע את הפלייבק "שתי טיפות אימא" לטובת כל אלו שוודאי ירצו לשיר את השיר המרגש, אם זה אם לביתה או הבת לאימה. ניגשנו למלאכה והקפדנו להפיק פלייבק מושקע במיוחד שזמין כעת עבורכם להורדה מידית ע"י לחיצה על כפתור 'קנה עכשיו' בראש עמוד זה למעלה. משה פרץ שתי טיפות אמא פלייבק איכותי להורדה ישירה. חשוב לציין לטובת הציבור שאינו מודע להבדלים בין קריוקי פשוט לפלייבק איכותי, שאנו מציגים כאן לפניכם פלייבק מקצועי ללא קולות רקע כלל (בניגוד לקריוקי שלרוב מגיע עם קולות רקע וקולות ליווי שמפריעים לשיר). כך שהפלייבק שלנו ל-"שתי טיפות אמא" הוא מושלם ומותאם לשמש אתכם בצורה הטובה ביותר לשירה באירוע / בהופעה / הקלטה / מקהלה / שירה בציבור / כל ביצוע אחר.

אנו כמובן גם מאפשרים לכם לאחר ההזמנה של הפלייבק "שתי טיפות אמא" לבקש התאמת סולם לקולכם. כלומר, במידה והורדתם את הפלייבק מהאתר (הפלייבק שאתם מורידים מהאתר הוא בסולם המקור של משה פרץ), ולאחר ההורדה גיליתם שסולם המקור גבוה לכם, או נמוך לכם, תמיד תוכלו לבקש מאיתנו התאמת סולם לקולכם כך שהפלייבק יתאים לכם כמו חליפה מיוחדת למידותיכם וקולכם.

מקווים שתהנו מהפלייבק שתי טיפות אמא משה פרץ ומאחלים לכם קנייה נעימה ושימוש פורה בפלייבאק. 

 

עוד חיפשו בדף זה:

משה פרץ שתי טיפות אמא פלייבאק.

פלייבק משה פרץ שתי טיפות אמא קריוקי שתי טיפות אמא פלייבק.

משה פרץ - שתי טיפות אמא  Moshe peretz

Moshe peretz Backing track karaoke instrumental playback

פרטי הפלייבק
שם השיר שתי טיפות אמא
שם האמן משה פרץ
מילים נועם חורב יתקבל תמלוג מאקו"ם
לחן שמוליק נויפלד, רועי נויפלד יתקבל תמלוג מאקו"ם
עיבוד נאמן למקור - (ניתן לבקש התאמת הסולם לקולך לאחר ההזמנה)
זמן הפלייבק 3:33
התמצאות בדוגמא קטע מתחילת הפלייבק ומיד אחריו קטע מאמצע הפלייבק
הערות פלייבק נקי לשירה - ללא קולות רקע כלל !

יש לך שאלה לגבי הפלייבק ? צריך עזרה ? שלח לנו הודעה ונחזור בהקדם !


=""